Copywriter emocji dla Twojej marki

Ubieram marki w słowa, emocje i historie!

| kompleksowa oprawa tekstowa |

 

Cześć, jestem Ania! Pomogę ubrać w słowa to, czego Ty nie umiesz nazwać i wypowiedzieć.

 • Zawodowo piszę od 2013 roku, zarówno dla agencji marketingowych, marek wchodzących na rynek, jak i tych z doświadczeniem.
 • Moja główna specjalizacja to szeroko pojęte branże: beauty, fashion, wedding, lifestyle.

Copywriter emocji opisuje to, czego marki w odpowiednie słowa ubrać nie potrafią. Ktoś te usługi i produkty pięknymi tworzy, ktoś inny je z wdziękiem opisuje. Ubieram w niepowtarzalne historie Wasze biznesy, oprawiam w ramy profesjonalizmu otulonego emocjami. Emocje w każdej branży są ważne. Relacje w każdej branży są ważne. Pomagam ubrać w słowa to, co trudno wypowiedzieć na głos, jeszcze trudniej wystukać na klawiaturze. Najpierw się poznamy, wspólnie ustalimy co dla Ciebie ważne. Później sfinalizujemy oczekiwania – w treściach skrojonych na miarę Twojej marki i Ciebie.

 

Copywriter emocji | oferta

 

 • Kompleksowe przygotowanie treści na stronę www,
 • kompleksowe przygotowanie treści do portfolio,
 • opisy produktów,
 • opisy reportaży fotograficznych,
 • artykuły blogowe, artykuły na portale,
 • e-booki: copywriting, redakcja, korekta,
 • oraz wszystko to, co przyjdzie nam wspólnie do głowy!

 

Piszę z uwzględnieniem strategii komunikacji marki, SEO, trendów panujących w branży oraz nastrojów konsumentów. Zadaję pytania, czerpię z odpowiedzi i tworzę treści, które stanowią doskonałe odzwierciedlenie Twoich przekonań i misji. Każda osoba, usługa, produkt – zasługują na odpowiednie odzienie ze słów, które zapadają w pamięć, zachwycają wdziękiem prostoty i przekazują maksimum informacji w minimum treści. Nie istnieją dwa podobne projekty oprawy tekstowej – tak jak nie istnieją dwie podobne marki.

 

Jaki jest plan działania?

 • Zgłaszasz się (redakcja@mama-sama.pl) i rozmawiamy. O tym, co dla Ciebie ważne, jakie wartości chcesz przekazać i na czym Ci najbardziej zależy.
 • Proponuję Ci konkretny projekt treści, które dla Ciebie stworzę a po akceptacji – ustalamy termin, gdy otrzymasz gotowy materiał. Wszystko zależy od ilości klientów w danej chwili, doskonale jednak znam dynamikę pracy w tych branżach i rozumiem, że możesz potrzebować czegoś „na wczoraj”.

Wycena i termin są więc mocno elastyczne.

 

Zapraszam do rozmowy!

 

copywriter emocji

 

23 comments

 1. florastudiojs.pl

  Ania przygotowała dla mnie teksty na stronę internetową i to był strzał w dziesiątkę. Opisy czyta się doskonale, świetnie pasują do mojej strony i świadczonych przeze mnie usług. Nie bez znaczenia ma też fakt, że Ania zna branżę ślubną i wie na co zwrócić uwagę przy pisaniu copy na stronę. Materiały przesłała do mnie bardzo szybko, co jest ogromnym atutem. Polecam <3

 2. Kamila

  Teksty napisane przez Anię są lekkie i bardzo przyjemne w odbiorze, dotykają słowami tych zmysłów, na których najbardziej zależy nadawcy tekstu ❤️ uwzględnia wszystkie uwagi i podsyła swoje rady, z których można skorzystać. Dziękuję bardzo za miłą współpracę!

 3. En Studio

  Ania ma tą unikalną zdolność przelania na słowa tego, co myślimy i jak widzimy, a nie zawsze mamy czas i możliwości aby zgrabnie zwerbalizować. Ponadto cenimy wzorową współpracę i szybkość w przygotowywaniu tekstów. Dziękujemy i polecamy!

 4. Yourdreamday.pl

  Teksty napisane przez Anię bardzo dobrze ubrały w słowa to czego oczekiwałam. Profesjonalistka, idealnie rozumie potrzeby klientów a przede wszystkim słucha! Indywidualnie podchodzi do każdego, dopytuje o szczegóły tak aby później ubrać to w swoje idealne teksty!
  Polecam z całego serca ❤

 5. Ann Wedding

  Skorzystałam z oferty Ani, która przygotowała dla mnie teksty na stronę internetową i social media, jej profesjonalne podejście do tematu jest godne podziwu, podchodzi indywidualnie, co jest bardzo cenne – najpierw musiałam jej opowiedzieć o sobie, o tym co jest dla mnie ważne, co spowodowało, że nasz kontakt był bardzo koleżeński, otrzymałam dużo wsparcia i ciepłych słów co jest bardzo istotne na początku działalności w branży ślubnej .
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!!!

 6. KCWedding

  Ania doskonale opisała to co kryło się w mojej głowie! Tekst jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze, a zarazem bardzo merytoryczny 🙂 Z całego serducha polecam współprace z Anią <3

 7. Dorota | Perfekcyjna Panna Młoda

  Praca z Anią to była przyjemność. Miałam ogromnie mało czasu, trochę tekstu w głowie, zero pomysłu na układ strony. Moja strona powstała w dwie doby. Całkowicie odpowiada mi stylistyka, wygląd i funkcjonalność. Strona się będzie rozwijać, wiem, że gdzieś tam Ania jeszcze do tego rękę przyłoży 🙂 Dziękuję!

 8. Unico Wedding

  Serdecznie polecam każdemu kto się zastanawia 🙂 Współpraca z Anią jest bardzo wygodna. Opisujesz siebie, swoje misje i cele działania a ona juz dalej pięknie ubiera to w słowa. I co najważniejsze są one spójne ze mną !!! Bardzo dobrze opisała mój włoski styl działania 😁😁😁🥰 Myślę, że jeszcze będzie okazja do współpracy 🙂 dziękuje Aniu ❣️

 9. Justyna

  Serdecznie polecam współpracę z Anią ! To Kobieta, która ma świetnie pióro i tę lekkość w pisaniu 😉 Idealnie trafia w gust i przyjemnie się czyta jej wszystkie teksty 🙂

  Cieszę się, że się zdecydowałam na współpracę właśnie z Anią 🙂

 10. 70tysiecymysli

  Ania jest po prostu ANIOŁEM. Od początku do końca czuwała nad każdym krokiem moich działań. Angażowała się na 101%. Nawet w momentach, kiedy kompletnie się tego nie spodziewałam. Jest profesjonalna, rzeczowa, ale również empatyczna i wrażliwa. Wspiera w twórczości. Anioł i pisarka emocji. To nie jest zwykła Współpraca. Z Anią jest to relacja, którą chce się kontynuować na dłużej. Z całego serca polecam ! <3

 11. Kasia Manikowska

  Ania jest super! Jestem w szoku jak bardzo weszła w moją głowę i napisała tekst tak jakbym ja go pisała ❤️ Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca!!

 12. Anka

  Bardzo, bardzo, bardzo polecam! Z całego serducha. Opisy produktów cudowne, ponadczasowe, a czyta się je lekko, przyjemnie.

  Korzystam już kolejny raz i na pewno nie ostatni. 🥰 Warto pisanie oddać w Ani pióro.

 13. Vibrissaa

  Z całego serca polecam!
  Korzystam z usług Ani cały czas, moje opisy dzięki temu są znacznie przyjemniejsze do czytania i zdecydowanie bardziej trafiają do moich obserwatorów ☺️ Ania czuwa nad moimi postami i instagramem. Zaczęłam już zauważać pierwsze efekty 😻 także nie ma co się zastanawiać!

 14. Kasia

  Bardzo polecam 🙂 potrzebowałam ebooka na już i Ania pomogła! Doradziła, pomogła, pokazała błędy i eBook już się sprzedaje 🙂 polecam

 15. Dominika

  Ania, stworzyła przepiękny kobiecy ebook dla moich klientek. Jej podejście jest bardzo indywidualne, z nastawieniem na potrzeby klienta.
  Serdecznie polecam pracę z Anią, jest miłą i elestyczną osobą. To ogromna pomoc przy pracy kreatywnej, która potrzebuje elastycznego podejścia.
  Na pewno wrócę do Ani w momencie, gdy będę miała do realizacji kolejne projekty. Dziękuję Aniu!

 16. Klusia

  Pierwsza konsultacja z Anią była na prawdę mega! Tyle wiedzy, tyle ciekawostek i tyle wskazówek dała że na prawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Po konsultacji zdałam sobie sprawę dopiero, że na prawdę pomoc specjalisty jest ważna i bardzo jej potrzebuje. Ania rozumie biznesy które dopiero zaczynają, rozumie ograniczone budżety i cieszę się, że to ją wybrałam do współpracy!

 17. Olga

  Współpracuję z Anią już od dłuższego czasu – dzięki niej mój projekt wszedł na wyższy level! Treści są profesjonalne, idealnie skrojone do mojego odbiorcy. Ania jest kreatywna, umie odnaleźć się w każdej branży. Jest dla mnie wsparciem w rozwijaniu biznesu i mogę liczyć na jej pomoc i rady – nawet jeśli to wychodzi poza sferę działań typowych dla copywritera. Bardzo polecam korzystanie z usług Ani pod kątem pisania e-booków. blogów i postów na social media. Na start najlepiej umówić się na konsultacje.

 18. Pico Art

  Bardzo polecam Panią Anię! Jestem pod wrażeniem jej talentu. Pani Ania tworzy świetne opisy. Szybka realizacja i pełen profesjonalizm ❤🥰 Będę na pewno korzystać z jej usług ☺

 19. Marta

  Z całego serca polecam! 🙂 Ania konsekwentnie wydobyła wszystko ze mnie to co chciałabym, aby pojawiło się na stronie. Gorąco polecam niezdecydowanym! Szybki czas realizacji i pomoc na każdej płaszczyźnie ❤️

 20. Patrycja

  Ania wspiera moją codzienną pracę już niemal dwa lata, robi to kompleksowo. Tworzy niezbędne treści: copy do postów, artykuły, redaguje i składa e-booki, inspiruje do nowych działań. Można liczyć na jej pomysły, wciąż nowe i trafione. Stanowi nieocenione wsparcie w rozwijaniu marki osobistej, teksty zawsze zachwycają.

 21. Natalia

  Bardzo polecam współpracę z Anią! Dzięki tej współpracy w końcu mam świetne teksty na stronie! 🙂 Warto podkreślić, że czas realizacji jest błyskawiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *