Kiedy kupować prezenty na Gwiazdkę?

Kiedy kupować prezenty na Gwiazdkę? Moja odpowiedź brzmi tutaj: jak najwcześniej! Dlaczego? Powodów jest wiele, najważniejsze z nich to: aby zaoszczędzić, aby przesyłki dotarły na czas, aby zakupy były przemyślane i starannie dobrane. 

Prezenty na Gwiazdkę można kupić w ramach listopadowych akcji rabatowych, o ile są dla nas atrakcyjne i obejmują coś, co mieliśmy na oku. A co, jeśli nie mieliśmy…? Może właśnie warto skorzystać z okazji i coś wybrać! Zabawki Black Friday to właśnie często świetna okazja, aby odkrywać, porównywać i kupować prezenty na Gwiazdkę, odhaczając punkt po punkcie, listę maluchów do obdarowania.

I tutaj muszę się przyznać! Przygotowując ten artykuł, wpadło mi w oko coś dla jednego z dzieci, dla których prezenty mamy do kupienia. Ba! W przypadku tego malca, nie mieliśmy do końca doprecyzowanej wizji, poszukiwania zaowocowały jednak dość konkretną decyzją i… mamy to!

 

A może coś do kolekcji…?

Tutaj można zajrzeć na gry plansowe Black Friday – z całą pewnością znajdziemy coś nowego! Muszę przyznać, że u nas gry planszowe cieszą się całkiem sporym powodzeniem, wśród dużych i małych – i dość często, przy różnych okazjach, takie gry wybieramy na prezenty. Trening logicznego myślenia, koncentracji, pamięci – to przede wszystkim. Dorzućmy do tego jeszcze rozwijanie kreatywności, wzmacnianie cierpliwości i naukę rywalizacji! Gry planszowe to wspaniały sposób spędzania wolnego czasu z bliskimi, zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi!

Gdy mówimy o kolekcjonowaniu – nie sposób pominąć, oczywiście, książki! Miałam ogromną nadzieję zarazić swoje dzieci miłością do czytania i jestem nie tyle dumna, co wzruszona, że się udało. Książki towarzyszyły im od pierwszych dni życia, czytane na głos, później w ich ręce wpadały kolejne książeczki, coraz „poważniejsze”, a dzisiaj z ogromną radością robię regularne zakupy w internetowych księgarniach, wyszukując coraz to nowsze tytuły, które mają zaskakiwać, zachwycać, ciekawić i bawić.

Pomysł na prezent? Książka! Jeśli to prezent dla kogoś bliskiego – zazwyczaj znamy jego zainteresowania na tyle dobrze, aby trafić z książkowym podarkiem.

 

Podsumowując: kiedy kupić prezenty na Gwiazdkę?

Odpowiednio wcześniej. Z konkretną listą, albo chociaż zarysem pomysłów. Black Friday to – jak już pisałam wyżej – świetna okazja, aby wyposażyć się w prezenty na Gwiazdkę i nie musieć martwić się o to w ostatniej chwili. Przepis na sukces?

Po pierwsze: lista obdarowywanych.

Po drugie: lista pomysłów na prezent lub chociaż zarys kierunku, który nas interesuje.

Po trzecie: porównywanie cen i rozsądny wybór ofert.

 

Powodzenia!

 

PS Artykuł powstał we współpracy z

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *