Czarna Flowerbag: 7 stylizacji

O czarnej torebce na co dzień – powiedziałam już całkiem sporo, niejednokrotnie wspominając i pokazując swój model Flowerbag z Goshico. Przyszedł więc chyba najwłaściwszy moment na ten tekst i dzisiaj – zamiast pisać – przede wszystkim będę pokazywać. Zebrałam 7 ulubionych stylizacji z tą torebką, każda na swój sposób inna. Wszystkie jednak w moim stylu, nadające się na wiele okoliczności. 

Na zakupy. Na spotkanie. Na wizytę u lekarza.

Tak naprawdę wszędzie tam, gdzie potrzebuję się wybierać.

Stylizacja nr 1

| szary płaszcz & total black look |

Zeszłej zimy – uwielbiałam! Czarny golfik, czarne spodnie, również czarne botki i jasnoszary płaszcz. Do tego Flowerbag i… gotowe! Prosto. Ciepło. Wygodnie. Kobieco. Zimowo!

Płaszcz: Reserved (2019) 

Spodnie: Flawless

Golf: Mój kraj taki piękny

Stylizacja nr 2

| beżowe szpilki & black and white look |

Beżowe szpilki, które wybieram na niemal każdą okazję – tutaj skomponowane z czarnymi spodniami (widocznymi w Stylizacji nr 1 również) i białą kopertową koszulą. Bardzo lubię takie rozwiązanie – ze względu na totalną prostotę, jednoczesny komfort i… efekt.

Koszula: MLE 

Spodnie: Flawless

Buty: Solo Femme

Stylizacja nr 3

| beżowa spódnica & czarny sweter |

I tutaj od razu muszę to podkreślić: ta spódnica to jakiś mój tegoroczny hit! Tak jak zazwyczaj, spódnic za wiele nie mam – tak ona urzekła mnie od pierwszego wejrzenia. Zaczęłam ją nosić wiosennym chłodem, z rajstopami (przykład na zdjęciu) i właśnie tym swetrem, między innymi. Beżowa, asymetryczna spódnica to doskonała baza! 

Spódnica: Meissimo

Sweter: FarFar

Mokasyny: Solo Femme

Stylizacja nr 4

| lniana koszula, dżinsy & kardigan |

Lniana koszula? Obowiązkowy element! Dżinsy? Rzecz zwyczajna, wygodna i… uniwersalna. Buty na niewielkim obcasie? Pasują! Luźny szary kardigan – w chłodniejsze dni. Innymi słowy? Stylizacja na tak wiele codziennych okazji, że nie sposób chyba je wszystkie wymienić.

Dżinsy: Orsay

Kardigan: Medicine

Buty: Solo Femme

Koszula: Bazee

Stylizacja nr 5

| czarny garnitur & pasiasty t-shirt |

Kolejna prosta propozycja! Czarne spodnie, czarna marynarka i t-shirt w paski. Buty? Pasują tutaj beżowe klasyczne szpilki, mokasyny i jesienne botki również. Bardzo lubię, bardzo!

Garnitur, t-shirt: Mój kraj taki piękny

Stylizacja nr 6

| kardigan & total black look |

Czarne spodnie o długości 7/8. Czarny top. Czarne mokasyny. Luźny szary kardigan. A nawet kapelusz do tego! To ten rodzaj stylizacji, która może spełniać wiele ról jednego dnia. Sweter na poranny chłód, top na południowy upał a kapelusz jako osłona przed nim.

Spodnie, top: Flawless

Kardigan: Medicine

Buty: Solo Femme

Kapelusz: Orsay

Stylizacja nr 7

| dżinsy, koszula & mokasyny |

O koszuli lnianej już było, o dżinsach również. Tym razem – to połączenie! Komfortowo, znów prosto i znów uniwersalnie. Niewiele trzeba, żeby być gotową do wyjścia i tutaj mamy doskonały przykład tego.

Dżinsy: Orsay

Koszula: Bazee

To zaledwie 7 z wielu możliwości!

Mogłabym wymienić ich tutaj i pokazać – o wiele, wiele więcej. Czarna torebka Flowerbag to funkcjonalna i piękna podstawa. Dla bardzo wielu stylizacji! Noszę ją już pół roku… codziennie. Podjęłam wyzwanie i sprawdziłam, czy będzie nadawać się w różnych okolicznościach.

Wnioski? Sprawdza się doskonale!

Wybieraj z dbałością. Przede wszystkim z dbałością o siebie. O swój komfort, swoje zadowolenie. Jeżeli coś cię zawodzi, nie trzymaj tego kurczowo na półce, nie przekonuj się do tego na siłę. Bez wyrzutów sumienia pozbywaj się tego, co przeszkadza. Życie jest za krótkie na niewygodne spodnie, nieprzewiewne bluzki i brzydkie torebki. Wybrzydzaj, wybieraj, próbuj, noś i tup nogą, gdy coś nie pasuje.

Zasługujesz na komfort i wdzięk. 

 

PS Tekst powstał we współpracy z marką Goshico.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *