Współpraca z mama-sama.pl

Blog mama-sama.pl to miejsce, które ewoluowało wraz ze mną. Na starcie twórczości – samodzielna mama i mały szkrab w wersji high need baby, od września 2016 roku blog współtworzymy już we troje – jednocześnie tworząc pełną, szczęśliwą i mającą wiele do powiedzenia, rodzinę. W 2019 dołączyła do nas czwarta osóbka w postaci Maleństwa. 

Rezolutny pięciolatek nazywany Małym Człowiekiem, Maleństwo, Tata inżynier oraz Mama wedding plannerka, ghostwriterka i wieczna studentka w jednym. 

Blog niezmiennie charakteryzuje się dwoma – bardzo istotnymi dla nas – cechami: autentyczność i anonimowość. Udowadniamy, że można prowadzić blog parentingowo-lifestylowy, pokazywać produkty dla dzieci, dla rodziców czy dla domu i… nie odkrywać wszystkich kart! Dlatego też poznajecie detale naszej codzienności, znacie nas i nasze przyzwyczajenia ale możecie minąć nas na ulicy i nie będziecie mieć pojęcia, że to właśnie my. Poza tym pokazujemy tylko to, co dla nas ważne i naprawdę wartościowe, dlatego dobór współpracy zawsze odbywa się przy wzięciu pod uwagę istotnej kwestii: czy naprawdę polubimy się z tym, co mielibyśmy czytelnikom przedstawić?

zdjęcie: Lady Amarena

Jakie formy promocji możemy zaproponować? 

Jest to temat otwarty, do uzgodnienia, w zależności od konkretnej marki czy kampanii. Wpisy inspirowane na blogu, lokowanie produktów w social-media, testowanie i recenzje, organizacja konkursów czy udział w eventach. W grę chodzi zarówno forma barterowa, jak również wynagrodzenie. Wszystko ustalane jest indywidualnie.

Skontaktuj się, ustalimy szczegóły:

Zapraszam do kontaktu zarówno agencje, jak i firmy: duże, małe, o ugruntowanej pozycji i te dopiero co wschodzące. Na każdą wiadomością staram się odpowiadać najpóźniej w ciągu 2-3 dni roboczych:

msama.blog@gmail.com

***

Objęłam patronat nad Organizerem Panny Młodej Yes, I do!

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z :

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

%d bloggers like this: