Ubieram w słowa, nie tylko miłość | copywriter ślubny

Kim jest copywriter? W obecnych czasach chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć definicji tego zawodu. Kim jest copywriter ślubny? Tutaj mam swoją własną definicję! To przede wszystkim pasjonat ślubów w postaci wszelakiej, specjalista tej branży w jakiejś dziedzinie. Każdy może być dobry we wszystkim, najlepszym można być w swojej niszy, nie uważasz? I taki specjalista od ślubów – dodatkowo pisze. Ale nie do szuflady, absolutnie! Copywriter ślubny opisuje to, czego inne marki ślubne w odpowiednie słowa ubrać zwyczajnie nie potrafią. Bo – przypomnę tylko – nie trzeba być świetnym we wszystkim.

Ktoś te śluby pięknymi tworzy, ktoś inny je z wdziękiem opisuje.

Ja robię jedno i drugie.

Cześć! Jestem Ania. Wedding planner, redaktor naczelna portalu ślubnego i… copywriter ślubny. Ubieram w niepowtarzalne historie ślubne biznesy, przelewam na klawiaturę pasje i wizje ludzi tworzących piękno ślubnych uroczystości. Niezależnie od tego, czy mowa o florystach z artystyczną duszą, magikach obiektywu czy niebanalnych salach weselnych. Niezależnie od tego, jaki masz staż na rynku, jak obszerne portfolio – oprawię Twoją markę w ramy profesjonalizmu otulonego emocjami.

Emocje w branży ślubnej są ważne. Relacje w branży ślubnej są ważne. Pracując w branży ślubnej – doskonale to rozumiem. Dlatego odeszłam od copywritingu dla pozostałych klientów, wyciągając pomocną dłoń do kolegów z branży. Pomagam ubrać w słowa to, co trudno wypowiedzieć na głos, jeszcze trudniej wystukać na klawiaturze. Najpierw się poznamy, wspólnie ustalimy co dla Ciebie ważne. Później sfinalizujemy oczekiwania – w treściach skrojonych na miarę Twojej marki i Ciebie.

Copywriter ślubny | oferta

 • Kompleksowe przygotowanie treści na stronę www,
 • kompleksowe przygotowanie treści do portfolio,
 • opisy produktów,
 • opisy reportaży ślubnych,
 • artykuły blogowe,
 • prowadzenie bloga firmowego
 • oraz wszystko to, co przyjdzie nam wspólnie do głowy!

Jaki jest plan działania? Zgłaszasz się (redakcja@powaszemu.pl) i rozmawiamy. O tym, co dla Ciebie ważne, jakie treści chcesz przekazać i na czym Ci najbardziej zależy. Proponuję Ci konkretny plan (przedstawiam konspekt treści) a po akceptacji – ustalamy termin, gdy otrzymasz gotowy materiał. Wszystko zależy od ilości klientów w danej chwili, doskonale jednak znam dynamikę pracy w tej branży i rozumiem, że możesz potrzebować coś na wczoraj. Zdradzę w tajemnicy: pracować na wczoraj też umiem. I lubię nawet! Wycena i termin są więc mocno elastyczne. Mówiąc już w skrócie absolutnym? Na pewno się porozumiemy!

Przykłady najświeższych realizacji:

harmoniaslubna.pl

yourdreamday.pl

weddingwishes.love

enroutephotography.eu

kolekcjonerzywspomnien.pl

enstudio.com.pl

florastudiojs.pl

pielesiowafotobudka.pl

7 comments

 1. florastudiojs.pl

  Ania przygotowała dla mnie teksty na stronę internetową i to był strzał w dziesiątkę. Opisy czyta się doskonale, świetnie pasują do mojej strony i świadczonych przeze mnie usług. Nie bez znaczenia ma też fakt, że Ania zna branżę ślubną i wie na co zwrócić uwagę przy pisaniu copy na stronę. Materiały przesłała do mnie bardzo szybko, co jest ogromnym atutem. Polecam <3

 2. My Little Wedding

  Teksty napisane przez Anię są lekkie i bardzo przyjemne w odbiorze, dotykają słowami tych zmysłów, na których najbardziej zależy nadawcy tekstu ❤️ uwzględnia wszystkie uwagi i podsyła swoje rady, z których można skorzystać. Dziękuję bardzo za miłą współpracę!

 3. En Studio

  Ania ma tą unikalną zdolność przelania na słowa tego, co myślimy i jak widzimy, a nie zawsze mamy czas i możliwości aby zgrabnie zwerbalizować. Ponadto cenimy wzorową współpracę i szybkość w przygotowywaniu tekstów. Dziękujemy i polecamy!

 4. Yourdreamday.pl

  Teksty napisane przez Anię bardzo dobrze ubrały w słowa to czego oczekiwałam. Profesjonalistka, idealnie rozumie potrzeby klientów a przede wszystkim słucha! Indywidualnie podchodzi do każdego, dopytuje o szczegóły tak aby później ubrać to w swoje idealne teksty!
  Polecam z całego serca ❤

 5. Ann Wedding

  Skorzystałam z oferty Ani, która przygotowała dla mnie teksty na stronę internetową i social media, jej profesjonalne podejście do tematu jest godne podziwu, podchodzi indywidualnie, co jest bardzo cenne – najpierw musiałam jej opowiedzieć o sobie, o tym co jest dla mnie ważne, co spowodowało, że nasz kontakt był bardzo koleżeński, otrzymałam dużo wsparcia i ciepłych słów co jest bardzo istotne na początku działalności w branży ślubnej .
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!!!

 6. KCWedding

  Ania doskonale opisała to co kryło się w mojej głowie! Tekst jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze, a zarazem bardzo merytoryczny 🙂 Z całego serducha polecam współprace z Anią <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *