Wakacyjny konkurs z Canpol Babies | wygraj akcesoria na spacer i piknik!

Nadeszło lato, wysokie temperatury, lody na ławce w parku i w kawiarnianych ogródkach. Sezonowe owoce i warzywa, dużo wody, wieczorne spacery dla ochłody po całym dniu. I tak dalej, i dalej. Osobiście nigdy nie lubiłam upałów. Nie dla mnie smażenie się w pełnym słońcu, nie dla mnie trzydzieści pięć stopni w cieniu. Dwadzieścia pięć w zupełności wystarczy. Ale nie o mnie miało być, mam coś dla Was!

Wyjście z dzieckiem gdziekolwiek to niekiedy nie lada wyzwanie logistyczne. A gdy dzieci jest więcej niż jedno – poziom trudności (chyba) wzrasta. Bo wszelkie potrzebne rzeczy trzeba zabrać, bo wózek, bo przekąski, bo picie. I w ogóle – pół domu najlepiej! Na samym początku też tak się przygotowywałam każdorazowo do wyjścia z domu. Z czasem ogarnęłam, że znakomita większość zabieranych przedmiotów – jest zwyczajnie zbędna.

***

Torba do wózka i termoopakowanie do butelek to coś, co miałam przy wózku w zasadzie zawsze. Niezależnie od pory roku. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić je jako dwa elementy niezbędne do codziennych wojaży. Do torby pakujemy, ile się da (jasna sprawa!) a w opakowaniu ukrywamy butelkę z wodą dla malucha, co by słońce jej nie ogrzewało albo mróz nie chłodził.

Dzięki programowi Blogosfera, mogę rozdać taki zestaw od Canpol Babies dla kogoś z Was!

Co należy zrobić?

To konkurs wakacyjny, letni tak bardzo ale… wcale też więc nie łatwy! Uczestnicy mają za zadanie odpowiedzieć w komentarzu na dole, na pytanie: 

Jak wyobrażasz sobie idealny sposób na upalny rodzinny weekend?

Aby nie było jednak zbyt łatwo – odpowiedź musi zmieścić się w JEDNYM zdaniu i być na tyle jasna by każdy zrozumiał, o co chodzi.  

Uwaga! Ważne by w komentarzu wpisać poprawny adres e-mail, to za jego pośrednictwem będziemy kontaktować się ze zwycięzcami!

Co można wygrać?

Zestaw: poręczna torba + termoopakowanie marki Canpol Babies:

Kto wygrywa?

Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona zestawem od Canpol Babies.

Ile trwa konkurs?

Startujemy 20 czerwca 2019 roku, bawimy się do 29 lipca 2019 roku włącznie.

Wyniki ogłosimy tutaj, na dole wpisu – 30 lipca 2019 roku.

P O W O D Z E N I A i udanej zabawy!

Edit, 30. 07. 2019 r.

Nagrodę zgarnia Aniatsu za komentarz:

Morza szum, ptaków śpiew
i natury dzikiej zew…
bo cóż bardziej w upalny weekend przydać się może
niż rodzinny wypad nad nasze Bałtyckie morze?!

Proszę wyczekiwać wiadomości e-mail ode mnie lub odezwać się samodzielnie na msama.blog@gmail.com

Napisane teksty 290

13 thoughts on “Wakacyjny konkurs z Canpol Babies | wygraj akcesoria na spacer i piknik!

 1. Morza szum, ptaków śpiew
  i natury dzikiej zew…
  bo cóż bardziej w upalny weekend przydać się może
  niż rodzinny wypad nad nasze Bałtyckie morze?!

 2. Nie zagraniczne drogie wycieczki , lecz rodzinne wczasy nad polskim morzem gdzie razem czas spędzamy i goframi z bitą śmietana się objadamy .

 3. Weekend idealny z rodziną mimo że upalny to spędzić bym chciała nad wodą gdzie bylibyśmy sami z przyrodą w ciszy i spokoju delektujac się zimnym napokojem 🙂

 4. Dużo wody do picia, lody, jogurty, owoce i częste schladzanie pod prysznicem (lub w basenie jesli ktoś ma warunki).

 5. Cieply piasek, morska bryza, narzeczony opalający się w słońcu, a ja przy powiewie delikatnego wiatru wypoczywam z maleństwem w brzuszkiem, w padającym cieniu parasolki.

 6. Rodzinny upalny weekend w ogrodzie naszym z zimna lemoniada pod parasolem i w basenie naszym gdzie promienie słońca nas nie dopadaja

 7. Rodzinny weekend w naszym ogrodzie gdzie mamy dostęp do jeziora na którym tata łowi ryby a my z bliźniaczkami pod parasolem się cieszymy sobą oraz karmimy mleczkiem mamy po wygranej walce o laktacje bo jest najlepsza dla moich kochanych wcześniaków na upalne dni.

 8. Jezioro na Mazurach gdzie rześki, wilgotny powiew wiatru w cieniu drzew orzeźwia Mamę i Tatę, starszak radośnie pluska się w wodzie a w gondoli słodko drzemie jeszcze oczekiwana córeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

%d bloggers like this: