Konkurs z Canpol Babies: wygraj karuzelę nad łóżeczko!

Będąc mamą, doskonale wiem ile – wbrew pozorom – taki Mały Człowiek potrzebuje różnych akcesoriów, zwłaszcza gdy rośnie i rośnie. ? Zupełnie inna kwestia to taka, że maluchy uwielbiają nowe przedmioty, najlepiej z ciekawymi motywami. Co prawda, gdy chodzi o tych najmłodszych – nie potrafią jeszcze reagować jakoś szczególnie na nowości czy się ich jakkolwiek domagać. Nie zmienia to jednak faktu, że taki noworodek zazwyczaj, gdy wraca ze szpitala do domu – ma już przygotowany piękny kącik a w nim całkiem sporo różnych drobiazgów. Chociażby karuzelę nad łóżeczko!

A we współpracy z Canpol Babies, dzięki programowi Blogosfera ( w którym biorę zresztą udział ) – mamy dla was:

K O N K U R S !

Co należy zrobić?

To konkurs akurat wcale nie taki prosty – wykazać trzeba się przede wszystkim kreatywnością! Uczestnicy mają za zadanie: opisać najciekawszy sposób usypiania dziecka, na jaki dotąd udało Wam się wpaść i użyć w praktyce. Aby nie było jednak zbyt łatwo – opis tego sposobu usypiania musi zmieścić się w jednym zdaniu i być na tyle jasny by każdy zrozumiał, o co chodzi. ? 

Uwaga! Ważne by w komentarzu wpisać poprawny adres e-mail, to za jego pośrednictwem będziemy kontaktować się ze zwycięzcami!

Co można wygrać?

Karuzelę marki Canpol Babies, widoczną na zdjęciu poniżej:

Kto wygrywa?

Osoba, której odpowiedź będzie najbardziej kreatywna i oryginalna – otrzyma w nagrodę karuzelę. 🙂

Ile trwa konkurs?

Startujemy 13 maja 2017 roku, bawimy się do 28 maja 2017 roku włącznie.

Wyniki ogłosimy tutaj, na dole wpisu – 29 maja 2017 roku.

Edit, 29. 05. 2017 r. :

Karuzelę zdobywa: 

Domatorka w domu za komentarz: >> Nasz sposób jest śmieszny – z racji tego, że nasze dziecko bardzo się nudzi przy zasypianiu, a przez to zaczyna płakać, żeby zapobiec nudzie tatuś bierze małego na ręce, otwiera wszystkie drzwi i biega z nim po mieszkaniu – mały śmieje się, aż się zmęczy i zasypia ? <<

( Skontaktujemy się mailowo 🙂 )

A wszystkim dziękuję za wspólną zabawę! ? 

Napisane teksty 288

19 thoughts on “Konkurs z Canpol Babies: wygraj karuzelę nad łóżeczko!

 1. Oto nasza tajemnica przystawiamy dziecię do maminego cyca, mały jęczy, stęka i się trudzi w końcu oczka zamyka i do rana się nie budzi Pozdrawiamy:)

 2. Najlepszy z najlepszych sposobów to głaskanie całego ciałka od główki do stópek i z powrotem tak aż do zaśnięcia. 🙂

 3. Moim sposobem było śpiewanie małemu, tylko, że szczególnie upodobał sobie hity Disco Polo, tylko przy tych piosenkach potrafił zasnąć 😀

 4. Nasz niezawodny sposób na kangura czyli wkładałam dziecko do nosidełka, chodziłam na kolanach śpiewając kołysanki aż do chwili zaśnięcia:)

 5. Bąbel kładzie główkę na piersi lewej,
  a mama go utula śpiewem,
  rączkę zaś kładzie na piersi prawej,
  bo jak to facet, lubi też zabawę 😉

 6. Ja swojego synka usypiałam poprzez przytulanie i śpiewanie mu piosenki w ten sposób na spokojnie i bez krzyku zasypiał.

 7. Nasz sposób jest śmieszny – z racji tego, że nasze dziecko bardzo się nudzi przy zasypianiu, a przez to zaczyna płakać, żeby zapobiec nudzie tatuś bierze małego na ręce, otwiera wszystkie drzwi i biega z nim po mieszkaniu – mały śmieje się, aż się zmęczy i zasypia 😀

 8. Zdecydowanie wymiata bujanie na rękach, z włączoną suszarką w tle i podśpiewywaniem po cichutku hitów Zenka Martyniuka, serio!!! 🙂 😀

 9. Ja zaś męską mam poradę, kołysanie i śpiewanie nie są już akceptowane, w dobie mediów, Internetu trzeba szukać wciąż gadżetów, dzieci się już na tym znają z byle czym nie zasypiają, ja kupiłem więc projektor i wyświetlam go na ścianie bowiem słodkie przy nim spanie!

 10. My króciutko w jednym zdaniu zaraz powiemy coś o zasypianiu – kiedy zasnąć nie możemy to suszarką do włosów się ratujemy, jej szum jednostajny sprawia, że bezsenność to zabawa, a ciepełko, które bucha działa na nas jak poducha.

 11. Spacerowanie z wózkiem po osiedlu dopóki dziecko nie zaśnie, ubrane już w pizamke i tylko przekladane później do łóżeczka… ?

 12. Podczas bardzo bolesnych kolek przerzucalam (za namową lekarza) mojego syna przez bark jak worek kartofli i tak oto zasypiał ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

%d bloggers like this: