#12wyzwańMSpl => Odważysz się razem ze mną…?

Kiedy to minęło? Dwanaście miesięcy zleciało i za chwilę pożegnamy rok 2016. Nie da się tego zatrzymać ani cofnąć się na nowo do jego początku. Szkoda? Nie wiem, trudno mi powiedzieć. Naprawdę. Wiem na pewno, że zaraz wejdziemy w zupełnie nowy rok. Niektórzy traktują pierwszy dzień stycznia jako wyznacznik czegoś nowego. W znakomitej większości przypadków bardzo szybko okazuje się, że tak naprawdę nic się nie zmienia, poza cyframi w kalendarzu. Nigdy nie byłam zwolenniczką noworocznych postanowień. Znaleźć siłę, motywację i cel możemy każdego dnia roku, czy to w styczniu czy w listopadzie. Nie musimy czekać z tym do Nowego Roku.

Tak uważałam wcześniej. Mijający rok jednak wiele zmienił, naprawdę bardzo wiele. Bo chociaż nadal pozostaję przy tworzeniu list zadań, wyznaczania konkretnych celów i ich odhaczania, to tym razem pokusiłam się o drobną zmianę. Mały krok w stronę zmian ogromnych. Pomyślałam: wyznaczę sobie cele na 2017 rok! A żeby nie była to zwyczajna lista iluś tam postanowień czy celów, poszłam krok dalej: na każdy miesiąc przypada jeden konkretny cel. Łatwizna, prawda? Wtedy w zasadzie to poszło z górki, cele na pierwszy kwartał wypłynęły na kartkę papieru od razu. Każdy z nich skojarzył mi się z czymś, co może pomóc w jego realizacji. Każdy z nich stał się elementem spójnej całości, która zaczęła się z tego wyłaniać. Ostatecznie powstał projekt akcji #12wyzwańMSpl. Co to takiego…?

 • wyznaczenie jednego celu do zrealizowania na każdy miesiąc
 • dokładny plan realizacji każdego celu
 • motywacja do działania
 • inspiracja do zmian
 • wsparcie zaprzyjaźnionych marek produktami i działaniami pomocnymi w pracy nad sobą
 • zniżki u partnerów akcji
 • upominki dla najbardziej zaangażowanych czytelników

Co zyskacie, biorąc udział w #12wyzwańMSpl ?

 • motywację do realizacji comiesięcznych celów
 • inspirację do zmian w codziennym życiu
 • pomysły na siebie i swoje cele
 • bezbolesne pozbycie się niezdrowych nawyków
 • gotowe materiały do pobrania
 • udział w projekcie obalającym mit, że postanowienia noworoczne są niewiele warte
 • świetną zabawę w doborowym, wirtualnym towarzystwie
 • o lepszej kondycji, zdrowiu, garderobie czy porządku w domu nie wspominając… 😉

***

Tyle w temacie. Przejdźmy do konkretów. 2 stycznia spotykamy się tutaj, na mama-sama.pl i poznajemy cel na styczeń, dokładny plan działania oraz efekt, którego powinniśmy oczekiwać po miesiącu. Codziennie na Instagramie i Facebooku będę Wam przypominać o nim, relacjonować swoje postępy a Wy będziecie mogli dzielić się swoimi. Otrzymacie również do pobrania i wydrukowania miesięczny planner oraz gotową rozpiskę codziennych treningów – tak, styczeń to walka o lepszą formę i… wyzbycie się niezdrowych nawyków, innymi słowy: przez pierwszy miesiąc będziemy motywować się do pracy nad lepszą kondycją, piękniejszym ciałem, zdrowszym odżywianiem i dobrymi nawykami. W tej chwili mogę zdradzić również, że luty i drugie wyzwanie będzie bardzo blisko związane ze styczniowym, także naprawdę warto się wysilić i zadziałać już w pierwszym miesiącu! Nie byłoby zabawy, gdybym już teraz wymieniła wszystko i wszystkich bardzo szczegółowo… 😉 Zdradzę więc część pomocników przy pierwszym wyzwaniu. Bokoho i BabaBook swoimi pomysłami bardzo pomogły mi w przygotowaniu cyklu, dzięki czemu czekające Was wyzwania będą osładzane ogromną porcją inspiracji i motywacji.

BabaBook

>> BabaBook Active to podręczny notes, który zmieni Twoje podejście do diety i treningów oraz stanie się Twoim najwierniejszym towarzyszem. Ułatwi Ci planowanie posiłków, treningów, śledzenie postępów oraz będzie motywować w chwilach zwątpienia. << Ideał, mówię Wam! W jednym miejscu mamy pełną kontrolę nad posiłkami, treningami, postępami, naszymi celami i osiągnięciami. Możemy tan wszystko skrupulatnie notować, do tego BabaBook jest na tyle poręczny, że zmieści się do każdej torebki. Nie wspominając już o sporym wyborze przepięknych okładek!

Będę więc wypełniać na bieżąco swój BabaBook, pokazywać Wam to, będziecie mogli robić to w swoich egzemplarzach lub w innych miejscach, skrupulatnie będziemy notować każdy istotny detal naszej wspólnej zmiany na lepsze. A na samym końcu pochwalimy się efektami!

Jeśli chcesz mieć swój BabaBook, przy zakupie podaj hasło: mamasamapl a otrzymasz zniżkę! ?

20161210_141504

Bokoho

Jak można ich nazwać w skrócie? Nie mam pojęcia. Od kiedy w ręce wpadł mi pierwszy giftbox od nich, zostałam zaczarowana ich urokiem i kreatywnością. Na ich stronie możemy przeczytać, że każdy powód jest dobry do świętowania. Dokładnie! Celebrujmy każdy możliwy moment, również ten, gdy postanawiamy o zmianie na lepsze. Razem z twórcami Bokoho stworzyliśmy box, który niebawem trafi do sprzedaży a który zawiera kilka drobiazgów, które doskonale współgrają z naszym noworocznym cyklem wyzwań! Bo znajdzie się w nim i coś dla ciała wymęczonego treningiem, i coś dla zdrowia, i coś dla lepszej organizacji naszej nowej codzienności. Gdy do tego wszystkiego dodamy prześliczne akcesoria umilające nam zwyczajne momenty – czego chcieć więcej?

Poznacie dokładniej zawartość motywacyjnego boxa, przeczytacie o wrażeniach po wypróbowaniu jego zawartości i będziecie mogli sobie taki sprawić by przekonać się osobiście o jego zaletach. 

20161230_150137

Więc jak będzie – przyłączysz się do nas…?

No weź…! Potrzebujesz ( na początek ) kartki, czegoś do pisania, kawałka wolnej podłogi oraz ogromnego entuzjazmu, motywacji i wiary w siebie. A jeśli brakuje Ci któregoś z trzech ostatnich – nie martw się, obudzimy to! R a z e m udowodnimy, że nie potrzeba góry pieniędzy, ogromu czasu i dodatkowych narzędzi by osiągnąć swój upragniony cel. R a z e m udowodnimy, że wystarczy samozaparcie i kreatywność a efekty zwalą nas z nóg. Za miesiąc będziesz zdziwiony/a, że w ogóle były jakieś wątpliwości i będziesz wyczekiwać kolejnego wyzwania… 

Widzimy się 2 stycznia. Tutaj. ?

PS Skomentuj pod spodem, jeśli się przyłączasz. Udostępnij tekst na Facebooku, puść go dalej w świat. Nie zapominaj o hashtagu #12wyzwańMSpl !

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top