Współpraca z mama-sama.pl

Blog mama-sama.pl to miejsce, które ewoluowało wraz ze mną. Do niedawna samodzielna mama i mały szkrab, od września 2016 roku blog współtworzymy już we troje – jednocześnie tworząc pełną, szczęśliwą i mającą wiele do powiedzenia, rodzinę.

Blog niezmiennie charakteryzuje się dwoma – bardzo istotnymi dla nas – cechami: autentyczność i anonimowość. Udowadniamy, że można prowadzić blog parentingowo-lifestylowy, pokazywać produkty dla dzieci, dla rodziców czy dla domu i… nie odkrywać wszystkich kart! Dlatego też poznajecie detale naszej codzienności, znacie nas i nasze przyzwyczajenia ale możecie minąć nas na ulicy i nie będziecie mieć pojęcia, że to właśnie my. Poza tym pokazujemy tylko to, co dla nas ważne i naprawdę wartościowe, dlatego dobór współpracy zawsze odbywa się przy wzięciu pod uwagę istotnej kwestii: czy naprawdę polubimy się z tym, co mielibyśmy czytelnikom przedstawić?

Jakie formy promocji możemy zaproponować? 

Jest to temat otwarty, do uzgodnienia, w zależności od konkretnej marki czy kampanii. Wpisy inspirowane na blogu, lokowanie produktów w social-media, testowanie i recenzje, organizacja konkursów czy udział w eventach. W grę chodzi zarówno forma barterowa, jak również wynagrodzenie. Wszystko ustalane jest indywidualnie.

Przykładowe realizacje

W cyklu Ślub po swojemu => klik!

W cyklu Urządzamy mieszkanie => klik!

W cyklu Wyprawka od A do Z => klik!

Nad czym aktualnie pracuję?

Największy projekt to Ślub po swojemu ( klik! ), w którym udowadniamy jedno: ślub i wesele to dzień Pary Młodej! I to oni mają czuć się wyjątkowo – dzięki temu, że wszystko zostało dograne pod nich, każdy detal i każdy moment mają ich cieszyć, budzić pozytywne wspomnienia i emocje. W związku z tym chętnie podejmiemy współpracę z markami, które stawiają na indywidualne podejście do narzeczonych, są otwarte na niepowtarzalne projekty i realizację nawet najbardziej oryginalnych pomysłów. Od zaproszeń, przez winietki czy dekoracje sali – na dodatkach do stroju kończąc. 

Od lipca 2017 roku Ślub po swojemu było kategorią na tym blogu, z czasem powstała również odrębna strona www.slubposwojemu.pl. Docelowo to nie tylko blog ślubny, również usługi wedding plannerskie, produkty i warsztaty dla przyszłych Par Młodych oraz katalog sprawdzonych (osobiście przez nas!) wykonawców.

Seria Urządzamy mieszkanie i Wyprawka od A do Z są odświeżone i kontynuowane, dlatego też wszelkie marki dziecięce i wnętrzarskie są u nas mile widziane.

Skontaktuj się, ustalimy szczegóły:

Zapraszam do kontaktu zarówno agencje, jak i firmy: duże, małe, o ugruntowanej pozycji i te dopiero co wschodzące. Na każdą wiadomością staram się odpowiadać najpóźniej w ciągu 2-3 dni roboczych:

msama.blog@gmail.com

***

Objęłam patronat nad Organizerem Panny Młodej Yes, I do!

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z :