Kim jesteśmy i jak powstała mama-sama.pl?

Do niedawna pisałam o nas tak: >> Mama i Malutki. Malutki i Mama. Dwuosobowa rodzinka, w komplecie kolekcja pluszowych, gumowych i plastikowych Żółwi, stanowiących czworonożną część naszej familii. Malutki to energiczny blondynek, jego jedynym obowiązkiem jest przesypiać noce i możliwie najmniej bałaganić – nie  bierze pod uwagę żadnego z nich. Mama to redaktor, copywriter, studentka, blogerka i pani domu w jednej osobie. I oczywiście też Tata – bo ten biologiczny wybrał drogę inną niż przynależność do tej rodzinki, musiałam więc i jego rolę poddźwignąć. Czy to wszystko jest możliwe do pogodzenia? Jest. I każdego dnia sobie to udowadniam. <<

Aktualnie Mały Człowiek, Mama i Tata. Tworzymy rodzinę, tworzymy wspólnie również to miejsce i krok po kroku – tworzymy wspólnie naszą teraźniejszość i przyszłość. Mamy konkretne plany, mamy mnóstwo pomysłów i pięknych marzeń. I to wszystko po części będziemy Wam pokazywać, oprowadzając po naszym świecie i codzienności, inspirując i motywując do zmian, przez które sami musimy lub będziemy musieli przebrnąć a które prowadzą do stabilizacji i szczęścia. 

***

Dokładnie 16 stycznia 2015 roku usiadłam do komputera i zaczęłam pisać. Można było tam w pewnym momencie przeczytać:

Zostań z nami na dłużej a pokażę Ci nasz świat, w którym z każdej niemal minuty każdej doby wyciskam, co tylko się da niczym cytrynę. Pokażę Ci, że macierzyństwo można łączyć z wieloma innymi życiowymi rolami, bez szkody dla którejkolwiek z nich. Pokażę Ci, że czasami warto być cierpliwym a los nas za tę cierpliwość nagrodzi. A przede wszystkim pokażę Ci, jak czerpać z macierzyństwa szczęście pełnymi garściami i w tym wszystkim nie zapominać o sobie – bo szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko!

Od tamtego momentu sporo się zmieniło ale nie zmieniliśmy się my. Teraz towarzyszy nam mój mąż i razem tworzymy rodzinę, która oprowadzi Was po swojej codzienności, którą chcemy zainspirować innych. Zrób sobie kawę, rozsiądź się wygodnie i towarzysz nam w tej przygodzie!