Blogerzy we Wro 2018

***

Mając za sobą – i przed sobą! – wiele szalonych i sporych przedsięwzięć w życiu prywatnym, postanowiliśmy z B. stworzyć coś, co pozwoli nam przekazać innym wartości, które staramy się przelewać w to miejsce, w ten blog. Dlatego też powstał pomysł spotkania rodziców-blogerów pod nazwą Blogerzy we Wro!

***

Pierwsza edycja odbyła się w dniach 10-11 luty 2018 r. we Wrocławiu, w kameralnym i przyjaznym rodzinom z dziećmi, Krzyki Śmiechy Cafe Centrum Kreatywnego Rozwoju. W spotkaniu wzięło udział kilkanaście blogerek – nie tylko parentingowych – część z nich wraz ze swoimi partnerami i dziećmi, które ochoczo bawiły się w części przeznaczonej dla maluchów.

Weekend obfitował w ciekawe prelekcje i warsztaty, prowadzone przez m. in. zespół Ceneo, Klaudię z Blogomarka, redakcję Blogostrefy, fotograf Lady Amarena, Piotra Jaworskiego z kancelarii Vertex Securing, przedstawicielkę Prouve. Burzliwe dyskusje, garść przydatnej wiedzy, spora dawka motywacji i inspiracji, kreatywne konkursy a to wszystko ubrane w przyjazną atmosferę, nowe i stare znajomości, śmiech dzieci oraz przepyszne jedzenie, z odpowiednią dawką kawy w tle.

Pełna relacja – już niebawem! 🙂 

(photo: B. Sobczak)

e-mail: blogerzywewro@gmail.com

Facebook: klik!

***

NASI PARTNERZY: