Blogerzy we Wro 2018

***

Mając za sobą – i przed sobą! – wiele szalonych i sporych przedsięwzięć w życiu prywatnym, postanowiliśmy z B. stworzyć coś, co pozwoli nam przekazać innym wartości, które staramy się przelewać w to miejsce, w ten blog. Dlatego też powstał pomysł spotkania rodziców-blogerów pod nazwą >>Blogerzy we Wro<<!

***

Kiedy i gdzie?

Spotkamy się w weekend 3-4 lutego 2018 roku, w Hotelu Terminal we Wrocławiu. Do dyspozycji będziemy mieć dużą komfortową salę konferencyjną, dla uczestników przewidziane są również rabaty na nocleg. Kawy, herbaty, wody i słodkości również nie zabraknie! 😉

Co będziemy robić?

Przez dwa dni będziemy słuchać prelekcji zaproszonych gości, brać udział w warsztatach i dyskusjach. Będzie o fotografii, będzie o pisaniu, będzie o organizacji życia codziennego, będzie o blogowaniu i wychowaniu. Będzie integracja, będą sponsorzy, będzie wiedza, nowe znajomości i świetna zabawa!

Zapisy, regulamin i koszty

Zapisy trwają tutaj: KLIK do 8 października, na spotkanie dostanie się 15 blogerek/blogerów z osobą towarzyszącą, czyli drugim rodzicem. Aby wziąć udział w rekrutacji – trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na wyniki, które ogłosimy jeszcze przed końcem października. 

Na spotkanie będzie obowiązywać zrzutka (na obiady podczas weekendu), będąca zarazem opłatą wpisową. W ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników rekrutacji, należy ją uiścić – w przeciwnym wypadku miejsce przepada i zajmuje je kolejna osoba z przygotowanej listy rezerwowej.

Po spotkaniu każdy z uczestników przygotuje dwa wpisy na blogu – jeden z relacją ze spotkania oraz drugi z wymienieniem sponsorów, prezentów i kilkoma słowami recenzji/wrażeń. Będziecie mieć na to dwa miesiące od spotkania.

Kontakt, aktualności – gdzie?

e-mail: blogerzywewro@gmail.com

Facebook: klik!

***

NASI PARTNERZY: